Gabinet "RECEPTOR"
         
   

 

TOKSYNY to Twój cichy, ukryty, śmiertelny WRÓG

Prowadzony przez mgr biologii Ewę Gorol Gabinet Detoksykacji Organizmu jest autoryzowanym punktem świadczącym usługi identyfikacji i oczyszczania organizmu z toksyn. Stosujemy metodę detoksykacji opracowaną przez dr nauk medycznych Josefa Jonasza z Czech.  Z pomocą komputerowego przyrządu Salvia wyznaczamy lokalizację ognisk różnych toksyn w organiźmie (tzw. mapę toksyn) a następnie ustalamy odpowiednią technikę i  pakiet terapeutyczny.

detoxW terapiach opieramy się na opracowanych przez firmę Joalis preparatach, będących dopuszczonymi do obrotu na terenie Polski suplementami diety. Są to preparaty całkowicie naturalne, oparte o wyciągi z różnych roślin leczniczych.

Podstawą każdej kuracji oczyszczającej jest właściwa dieta, która pozwoli ograniczyć ilość wchłanianych z pożywieniem toksyn oraz umożliwi organizmowi właściwą regenerację uszkodzonych przez toksyny organów. 

   
   

Pomagamy przy różnych dolegliwościach

   
   

Gabinet Detoksykacji Organizmu prowadzi szereg terapii oczyszczających, ukierunkowanych na różnorakie dolegliwości. Pomagamy przy alergiach, astmie, boreliozie, problemach żoładkowych. Oczyszczamy organizm z pasożytów, lamblii, toksoplasmosy oraz z infekcji grzybicznych. Prowadzimy terapie oczyszczające po szczepieniach i po kuracjach antybiotykowych. 

   
   

Promujemy nowe zasady CODZIENNEJ HIGIENY OSOBISTEJ

   
   

myciePlacówka promuje nowe zasady codziennej higieny osobistej człowieka XXI wieku, dostosowane do zmienionych warunków i środowiska życia człowieka. Każdy z nas musi zadbać o higienę wnętrza swojego organizmu, aby mógł żyć i cieszyć się zdrowiem, witalnością oraz komfortem życia. Firma upowszechnia i edukuje o nowych sposobach profilaktyki zdrowtnej. Prowadzimy w internecie Akademię Detoksykacji, gdzie przystępnym językiem uczymy anatomii detoksykacyjnej, uczymy o toksynach w naszym organiźmie i mechanizmach ich działania.

Systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn jest elementarną zasadą współczesnej higieny osobistej człowieka XXI wieku. 

biegacz1Codziennie wchłaniamy z pożywieniem, z wdychanym powietrzem, przez skórę kolejne porcje różnych toksyn, z którymi musi poradzić sobie nasz układ odpornościowy. Nie zawsze jednak daje radę, więc należy mu pomóc. Rękę wyciąga medycyna detoksykacyjna, która wypracowuje metody identyfikacji i naturalnego dotoksu kontrolowanego organizmu. Usuwamy z organizmu toksyny bakteryjne, grzyby, parazyty, toksyny chemiczne i metale ciężkie. Obciążenia emocjonalne, stres, depresja są niezwykle groźne dla naszego życia i zdrowia . Teraz możemy się ich pozbyć, aby nasze życie było lepsze i komfortowe.

   
   

Dieta optymalna

kwasniewskiAby skutecznie pozbyć się dolegliwości i usunąć przyczyny chorób należy prawidłowo się odżywiać. Z jednej strony, musimy wybierać składniki i produkty spożywcze wolne od toksyn chemicznych i mikrobiologicznych. Z drugiej strony, musimy je spożywać w odpowiednich proporcjach. Gabinet udziela porad w zakresie indywidualnego dostosowania diety w celu skutecznego pozbycia się przyczyn danej choroby.

   
 

Adres Gabinetu Detoksykacji w Pyskowicach

adresAdres korespondencyjny:

"RECEPTOR" mgr biologii Ewa Gorol

Gabinet Detoksykacji Organizmu

w Pyskowicach

44-120 PYSKOWICE

ul. Dąbrowskiego 2