baner11ay

NIE TYLKO DLA CUKRZYKÓW

ROŚLINY ZIELONE TO FABRYKA CUKRU
CUKIER NIE ZAWSZE JEST SŁODKI
 
OBALAMY MITY O BŁONNIKU
KRYTYCZNIE O INDEKSIE GLIKEMICZNYM
GLIFOSAT - NIE ZBADANA TRUCIZNA XX/XXI wieku masowego rażenia
KILKA FAKTÓW O ENERGII?
DLACZEGO TYJEMY? cz.1

Po co nam wiedza? Czy słuchanie instynktu nam nie wystarczy?

preparaty joalis2019jadro

Czy warto uczyć się, czego potrzebuje nasz organizm? To znaczy, co powinniśmy jeść, żeby jak najdłużej żyć w dobrej sprawności fizyczniej i psychicznej. Oczywiście, że tak. Czas zacząć się odżywiać a nie tylko jeść, zaspokajając zachcianki i głód. I narzekać jednocześnie, że tyjemy, że cukrzyca, że bolą stawy, że z pamęcią kłopoty. Póki nie będziemy znali zasad funkcjonowania naszego organizmu, to nigdy nie będziemy mogli zaspokoić jego potrzeb, bo ich po prostu nie znamy. Żeby jeździć samochodem po zatłoczonych ulicach miast, musimy poznać sam samochód i jak go obsługiwać oraz zasady ruchu. Tak samo jest z zasadami funkcjonowania naszego organizmu. Do samego przeżycia nie potrzeba wiele - przysłowiowy chleb z wodą czy miska ryżu. Jednak, by nasze ciało było sprawne 90, czy 100 lat, trzeba wiedzieć, czego potrzebuje.To odżywianie a nie samo jedzenie jest 100% profilaktyką przed chorobami cywilizacyjnymi: cukrzyca, otyłość, choroba Alzheimera, nowotwory i wiele innych.

Dlatego zapraszamy na pierwszy w Polsce kurs zasad zdrowego odżywiania:

 • - oparty na analizie indywidualnego zapotrzebowania Twojego organizmu
 • - oparty na biochemicznych zasadach działania procesów metabolicznych człowieka
 • - oparty na analizie obciążeń mikrobiologicznych Twojego organizmu
 • - przedstawiony na tyle prosto i komunikatywnie - wręcz obrazkowo - abyś mógł łatwo zastosować je na codzień
 • - przedstawiony tak, abyś je zrozumiał.

Bowiem, żeby skutecznie wdrażać zasady, trzeba je najpierw rozumieć a potem świadomie stosować.

Poznasz uzasadnienie, dlaczego TYLKO dieta KOMPLETNA (w materiały budulcowe dla komórek), dieta WYSOKOSPRAWNA (organizm nie traci energii na prowadzenie kosztownych energetycznie ścieżek metabolicznych) i dieta WYSOKOENERGETYCZNA (organizm otrzymuje prawidłowo skomponowane kompozycje makroskładników) jest JEDYNYM rozsądnym rozwiązaniem w sytuacji wszelakich przewlekłych infekcji mikrobiologicznych. Nauczysz  się, jak zmienić dotychczasowe zaspokajanie głodu w skuteczne odżywianie organizmu, aby odbuować odporność.

KUP TERAZ

 

Program kursu

Całość lekcji podzielono na dwie części: teorię i część praktyczną. 

ZAGADNIENIA TEORETYCZNE

 1. Czym jest dla nas jedzenie?
 2. Białka, cukry, tłuszcze - budowa i funkcje w organizmie
 3. Porównanie różnych produktów pod względem zawartości białek, tłuszczów i węglowodanów i różnic między nimi
 4. Czym jest energia w naszym organizmie? Czym różni się pojęcie kaloryczności  posiłku od pojęcia energii w biochemicznych procesach metabolicznych ?
 5. Czym jest glikacja białek i jak możemy tę wiedzę wykorzystać dla profilaktyki zdrowotnej i korekty naszej diety.
 6. Czym są ketony i jaką pełnią funkcję?

ZAGADNIENIA PRAKTYCZNE

 1. Nauka korzystania z tabel wartości odżywczych i posługiwania się darmowymi kalkulatorami dietetycznymi
 2. Jak obliczać zawartość białek, tłuszczy i węglowodanów (BTW) w jednym produkcie?
 3. Zawartość BTW w posiłku?
 4. Jak obliczyć swoją prawidłową wagę i jak dostosować proporcje BTW posiłków do tej wagi?
 5. Przykłady posiłków z obliczeniem BTW
 6. Jak budować jadłospis dla swojej rodziny
 7. Co to jest adaptacja i jak ją przeżyć i kontrolować?

KUP TERAZ

 

REGULAMIN KURSU

 1. Oferujemy Państwu dostęp do lekcji kursu pt. "Zasady zdrowego odżywiania" w przedsprzedaży. Przedsprzedaż w cenie promocyjnej będzie trwała w okresie od 3 11.2019r do 30.11.2019r.  Kupując w przedsprzedaży, zyskujecie Państwo atrakcyjną  promocyjną cenę kursu i dostęp do bezpośrednich  konsultacji z Autorką lekcji. 
 2. Aby zakupić dostęp do lekcji, należy w naszym sklepie zamówić i opłacić kurs.(kliknij tutaj) lub wysłać zamówienie mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., albo dzwoniąc bezpośrednio na numer 606368451. W korespondencji mailowej lub telefonicznej konieczne jest podanie adresu mailowego, którego Uczestnik będzie używał do logowania się do lekcji kursu. Po opłaceniu kursu, Uczestnik otrzyma  dane i instrukcję dostępu do strony kursu drogą mailową , w ciągu  nie dłuższym, niż 3 dni robocze od daty zaksięgowania płatności.
 3. Kurs rozpoczyna się 11 listopada 2019r. Uczestnicy kursu będą otrzymywać dostęp do kolejnych lekcji kursu sukcesywnie z ich publikacją w ilości 2 lekcji tygodniowo. Publikacja wszystkich lekcji zakończy się w terminie do 15.12.2019r. Od tego momentu, Uczestnicy kursu, zakupionego w przedsprzedaży będą mieli dostęp do strony kursu jeszcze przez kolejne 2 miesiące, tj do 15 lutego 2020r 
 4. O terminach i szczegółach konsultacji Uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową. Konsultacje będą prowadzone raz w tygodniu w czasie 3-godzinnej sesji w internecie.
 5. Pierwszych 20 Uczestników kursu otrzymuje książkę "Ile zjadam cukru dziennie" gratis, aby utrwalić i pogłębić wiedzę prezentowaną w filmach.szkolenia.

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

dieta
dieta
Ikon 03
Ikon 03
Ikon 03
DETOKSYKACJA
ORGANIZMU
Poznaj metodę oczyszczania dr J. jonasza
dieta
Ikon 03
dieta
dieta
dieta