Zapraszam do kursu

ZAPRASZAM PO WIEDZĘ I ZDROWIE

REGULAMIN KURSU

  1. Oferujemy Państwu dostęp do lekcji kursu pt. "Zasady zdrowego odżywiania" w przedsprzedaży. Przedsprzedaż w cenie promocyjnej będzie trwała w okresie od 3 11.2019r do 30.11.2019r.  Kupując w przedsprzedaży, zyskujecie Państwo atrakcyjną  promocyjną cenę kursu i dostęp do bezpośrednich  konsultacji z Autorką lekcji. 
  2. Aby zakupić dostęp do lekcji, należy w naszym sklepie zamówić i opłacić kurs.(kliknij tutaj) lub wysłać zamówienie mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., albo dzwoniąc bezpośrednio na numer 606368451. W korespondencji mailowej lub telefonicznej konieczne jest podanie adresu mailowego, którego Uczestnik będzie używał do logowania się do lekcji kursu. Po opłaceniu kursu, Uczestnik otrzyma  dane i instrukcję dostępu do strony kursu drogą mailową , w ciągu  nie dłuższym, niż 3 dni robocze od daty zaksięgowania płatności.
  3. Kurs rozpoczyna się 11 listopada 2019r. Uczestnicy kursu będą otrzymywać dostęp do kolejnych lekcji kursu sukcesywnie z ich publikacją w ilości 2 lekcji tygodniowo. Publikacja wszystkich lekcji zakończy się w terminie do 15.12.2019r. Od tego momentu, Uczestnicy kursu, zakupionego w przedsprzedaży będą mieli dostęp do strony kursu jeszcze przez kolejne 2 miesiące, tj do 15 lutego 2020r 
  4. O terminach i szczegółach konsultacji Uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową. Konsultacje będą prowadzone raz w tygodniu w czasie 3-godzinnej sesji w internecie.
  5. Pierwszych 20 Uczestników kursu otrzymuje książkę "Ile zjadam cukru dziennie" gratis, aby utrwalić i pogłębić wiedzę prezentowaną w filmach.szkolenia.