OPIS PREPARATÓW MARION  
 
.

 joalis preparaty emoce N

Są to preparaty skierowane na oczyszczanie poszczególnych struktur anatomicznych naszego ciała z róznych rodzajów toksyn: mikrobiologicznych, emocjonalnych, chemicznych.

W grupie tej na szczególną uwagę zasługuje 5 preparatów do oczyszczania podstawowych narządów i obiegów funkcjonalnych (wg. medycyny chińskiej) naszego organizmu:

RESCIRK - obieg płuc 

URCIRK - obieg nerek

LIENCIRK - obieg śledziony

HEPCIRK - obieg wątroby

CORCIRK - obieg serca

 
 
.
MARION Artis
Ziołowy preparat dr Jonasza z Czech do oczyszczania z toksyn stawów. Podaje się go z preparatami mikrobiologicznymi, adekwatnymi do obciążeń mikrobiologicznych i/lub z preparatami metabolicznymi.
 
 
.
MARION Auro
Preparat używany do detoksykacji ucha. Podajemy z preparatami mikrobiologicznymi oraz oczyszczającymi układ nerwowy.
 
 
.
MARION Brein
Preparat dr J. Jonasza przeznaczony do oczyszczania wszystkich części jelita, ściany jelita (wpływ toksyn na wchłanianie substancji z pożywienia; Col nie wpływa na wchłanianie B12); stosujemy na początku detoksykacji z Anti-AntiB i z Immunokomplex
 
 
.
MARION Glinex
Preparat używany do detoksykacji komórek glejowych z metali poszczepiennych, metali z plomb almagamatowych, metabolitów, problemów z gospodarką magnezem
 
 
.
MARION Glinex
Preparat przeznaczony do stosowania w terapiach oczyszczania układu oddechowego z chemii toksycznej (DDT, dibenzofuran, dioksyny, ftalany, pestycydy, teflony)
 
 
.
MARION Agil-Ac
Ziołowy preparat do detoksykacji koła migdałowego z toksyn (borrelia, toksyny Borrelii, symbioza jelitowa, stres tkankowy, skóra) ; Podajemy z Anti-AntiB.
 
 
.
MARION Glinex
Ziołowy preparat dr J. Jonasza stosowany w terapiach stawów. Często łącznie z preparatem mikrobiologicznym, np. Bor (w kierunku Borrelii)
 
 
.
MARION Agil-Bron
Znajduje zastosowanie przy oczyszczaniu układu oddechowego  w astmie i innych dolegliwościach.
 
 
.
MARION Agil-Cor
Ziołowy preparat skierowany na oczyszczenie serca (Euscherichia coli, Helicobacter, Clostridium, Salmonella, Borrelia, Listeria, Mycobacterium, toksyna chlamydii)
 
 
.
MARION Agil-Gas
Ziołowy preparat wg receptury dr J. Jonasza z Czech skierowany na oczyszczanie żołądka w przypadku róznych dolegliwości gastrycznych (Helicobacter, Borrelia, metale, stres, emocje, dysbioza)
 
 
.
MARION Agil-Gyn
Ziołowy preparat dla kobiet.Stosowany  do oczyszczania układu ginekologicznego i podwzgórza;( antybiotyki, Borrelia, Chlamydia, metale, kora mózgu); Podajemy z Anti-AntiB
 
 
.
MARION Agil-Oc
Ziołowy preparat wykorzystywanyw  terapiach przy problemach z oczami (toksyny  metaboliczne, laktoza, metale, aminokwasy, borrelia, apoplipoproteina E, betaamyloid)
 
 
.
MARION Agil-P
Ziołowy preparat skierowany na oczyszczanie trzustki ( komórki enzymów i hormonów ;beztlenowce, Borrelia, Clostridium, Citrobacter, Euscherichia coli, Hemofilus, Helicobacter, Klebsiella, Mycobacterium, Pseudomonas, Salmonella, Treponema, metale)
 
 
.
MARION Agil-Prost
Ziołowy preparat dla mężczyzn .Stosowany  do oczyszczania układu rozrodczego męskiego.
 
 
.
MARION Agil-T
Ziołowy preparat do oczyszczania tarczycy z toksyn (autoimunita, kora mózgowa, borrelia, stres)
 
 
.
MARION Agil-Tox
Ziołowy preparat do ogólnego oczyszczania wszystkich narządów i tkanek układu limfatycznego. Podajemy z Anti-AntiB w kuracji wstępnej.
 
 
.
MARION Agil-U
Ziołowy preparat wg receptury dr J. Jonasza z Czech do oczyszczania z toksyn układu moczowego (nerki, pęcherz moczowy ;kreatynina, paciorkowce, streptokoki, gronkowce, enterokoki, borrelia, toksyny borrelii, emocje)
 
 
.
MARION Agil-Ver
Ziołowy preparat wg receptury dr J. Jonasza z Czech do oczyszczania z toksynstruktury anatomiczne kręgosłupa (Borrelia, Chlamydia, Treponema, stres tkankowy)