ZOSTAŃ EKSPERTEM NOWOCZESNEJ HIGIENY ZDROWIA
I NIE MÓW, ŻE SIĘ NA TYM NIE ZNASZ


kochanowski"Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsuje...." Ale co robić, żeby nie psuło się zbyt szybko? Powszechnie wiadomo, że profilaktyka zdrowia to najlepszy sposób dbania o zdrowie, ale świat się zmienia. Nadszedł czas, aby do osobistej higieny właczyć kolejny bardzo ważny element - higienę wnętrza naszego ciała.  Żyjemy w trzeciej dekadzie XXI wieku, nacechowanej eksplozją technicznych możliwości diagnostyki medyczneji i warto z tego dobrodziejstwa skorzystać rozsądnie. Zacznijmy badaniami potwierdzać zdrowie a nie dopiero chorobę.

Zanim kupisz dom, samochód, elektronikę sam studiujesz, co oznaczają poszczególne parametry techniczne tego sprzętu. Badasz rankingi, porównujesz i podejmując decyzję kupna masz satysfakcję, że wybrałeś świadomie. A to tylko sprzęt - czasem tańszy, czasem droższy.

Nie inaczej powinno być ze skarbem największym - swoim zdrowiem oraz zdrowiem swoich dzieci. Nadszedł czas, aby ogólnie dostępna nauce wiedza o tym, po co wykonuje się dane badanie diagnostyczne i co oznaczają jego wyniki, trafiła pod strzechy tego Kowalskiego, który chce świadomie kierować swoim życiem.

Projekt Higiena ZdrowiaOferta laboratoriów diagnostycznych jest bardzo obszerna. Z niej wybraliśmy zbiór kilkunastu badań podstawowych, które obrazują nam stan odżywienia komórek, poziomy najważniejszych witamin i minerałów, poziom cukru i związków toksycznych, kondycję komórek krwi. Lista badań została tak dobrana, by jak najmniejszym kosztem ogarnąć podstawowe dane, dotyczące stanu metabolizmu i odporności komórkowej. To nie jest to kompletna lista dla każdego - często trzeba jeszcze zrobić inne badania, ale nie u wszystkich, więc w tej liście się nie znalazły.

Ta wiedza jest potrzebna nie tylko wąskiej grupie lekarzy specjalistów, lecz - choćby w podstawowym zakresie - powinna obejmować wszystkich zainteresowanych.  dotyczy Twojego zdrowia i Twoich problemów. Czas ją poznać. Temu ma służyć nasza inicjatywa.

 

 

KUP MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO PROFILAKTYCZNYCH BADANIACH KRWI

multimedialny poradnikW skład Poradnika wchodzi pendrive zawierający 15 filmów poswięconych następującym badaniom krwi:

  • HbA1C (hemoglobina glikowana)
  • Pełny panel tłuszczowy (LDL, HDL, trójglicerydy, całkowity cholesterol)
  • Homocysteina
  • Morfologia z rozmazem
  • Białko ogólne i proteinogram (czasem są w jednym pakiecie w ofercie laboratorium)
  • Poziom wit. B12, metabolitu D3-25OH
  • Poziom żelaza, ferrytyny, transferryny
  • TSH, FT4
  • , ASO, crp, OB